Sledujte nás na Facebooku

csll.jpg

ebf.jpg

freebow.jpg

ESHOP V PLNÉM PROVOZU, TĚŠÍME SE NA VAŠE OBJEDNÁVKY !!

Zabýváme se vývojem, výrobou a distribuci KVALITNÍCH ČESKÝCH 3D terčů určených jak k nácviku lovecké lukostřelby, tak i ke sportovní lukostřelbě.

3Dtargets.cz - vývoj, výroba a distribuce ČESKÝCH 3D terčů pro lukostřelbu.

POKUD TERČE NEJSOU K OKAMŽITÉMU ODBĚRU SKLADEM, VÝROBA A DODÁNÍ TRVÁ CCA 1 TÝDEN. 

3D terče pro lukostřelbu

Při vývoji jsme se zaměřili na několik zásadních kritérií. Zde beze zbytku uplatňujeme praktické zkušenosti a znalosti získané jak při sportovní lukostřelbě, tak i hlavně při lovu lukem.

KVALITA A TRVANLIVOST

Základním kritériem je kvalita a trvanlivost materiálu.

Hlavní z našich požadavků při vývoji materiálu byla tvarová paměť materiálu, tzn., že díra vzniklá při vytažení šípu se okamžitě zatáhne, a právě tím jsme docílili odolnosti terčů vůči mechanickému poškození. Do našich terčů tak můžete střílet opravdu velice dlouho.

Při výrobě používáme speciální materiál, který perfektně zadržuje šípy, ale zároveň z něj jdou velice snadno vytáhnout i bez tzv. gripu. Šípy se nemusí před střelbou ani mazat a stále jdou lehce vytahovat - pro zvýšení trvanlivosti terčů však mazání doporučujeme. Vytáhnout šíp z našich terčů dokážou bez problému doopravdy i děti!

Materiál našich 3D terčů je stabilizován proti UV záření a je celkově velmi odolný, ale i tak vždy doporučujeme terče po střílení schovávat mimo slunce, déšť a mráz a tak si prodloužit jejich životnost. Terče nejsou vhodné k vystavení na trvalém dešti, pokud se ale terče nasáknou, pak se při vyschnutí vrátí do původní podoby.

Terče prochází nekompromisním zátěžovým testováním zaměřeným na odolnost jak vůči povětrnostním vlivům, tak i vůči zásahům od tradičních luků přes kladkové luky až po kuše. S našimi terči se můžete setkávat v rámci testování a propagace na závodech 3D lukostřelby po celé ČR. Zatím se nepodařilo žádný z terčů poškodit natolik, aby šípy prolétávaly skrz.

ZEPTEJTE SE NA TERČE V 2. JAKOSTI, KTERÉ LZE KOUPIT SE SLEVOU

  • VÝVOJ

    Při vývoji 3D terčů byly zužitkovány všechny naše zkušenosti v této oblasti.

  • VÝROBA

    Používáme výhradně materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

  • DISTRIBUCE

    V rámci testování se s našimi terči můžete setkat na různých lukostřeleckých akcích po celé ČR.

Testování terčů

V případě zájmu o spolupráci v rámci testovacího programu nás prosím kontaktujte. 

Naše terče prochází nekompromisním zátěžovým testováním, zaměřeným na odolnost jak vůči povětrnostním vlivům, tak i vůči zásahům od tradičních luků přes kladkové až po kuše. Na našich testovacích prostorách stojí tyto terče pod širým nebem 24 hod. denně a jsou vystaveny neustálé střelbě. S terči se můžete setkávat v rámci testování a propagace na závodech 3D po celé ČR.