3Dtargets.cz - vývoj, výroba a distribuce 3D terčů pro lukostřelbu.

Zabýváme se vývojem, výrobou a distribuci 3D terčů určených jak k nácviku lovecké lukostřelby, tak i ke sportovní lukostřelbě.

NYNÍ JSOU VEŠKERÉ TERČE NA OBJEDNÁNÍ K DISPOZICI. O TERMÍNU DODÁNÍ BUDEME INFORMOVAT, POKUD NEJSOU K OKAMŽITÉMU ODBĚRU. 

3D terče pro lukostřelbu

Při vývoji jsme se zaměřili na několik zásadních kritérií. Zde beze zbytku uplatňujeme praktické zkušenosti a znalosti získané jak při sportovní lukostřelbě, tak i hlavně při lovu lukem.

KVALITA A TRVANLIVOST

Základním kritériem je kvalita a trvanlivost materiálu. Při výrobě používáme materiál, který je odolný vůči povětrnostním vlivům, včetně UV záření. Další z našich požadavků při vývoji byla tvarová paměť materiálu, tzn., že díra vzniklá při vytažení šípu se okamžitě zatáhne, a tím jsme také docílili odolnosti terčů vůči mechanickému poškození. Dlouhá trvanlivost je samozřejmostí. Významným plusem kvality našich terčů je, že k vytažení šípů není třeba používat tzv. grip. Šípy mohou rukou vytahovat bez problémů i děti. Šípy není nutno mazat lubrikantem, pro zvýšení trvanlivosti terčů však mazání doporučujeme.

Terče prochází nekompromisním zátěžovým testováním zaměřeným na odolnost jak vůči povětrnostním vlivům, tak i vůči zásahům od tradičních luků přes kladkové luky až po kuše. V našich testovacích prostorech stojí tyto terče pod širým nebem 24 hod. denně a jsou vystaveny neustálé střelbě. S našimi terči se můžete setkávat v rámci testování a propagace na závodech 3D po celé ČR. Zatím se nepodařilo žádný z terčů poškodit natolik, aby šípy prolétávaly skrz nebo aby nejvíce zasahované oblasti tzv. smrtelných zón byly vydrolené a nečitelné.

  • VÝVOJ

    Při vývoji 3D terčů byly zužitkovány všechny naše zkušenosti v této oblasti.

  • VÝROBA

    Používáme výhradně materiál odolný vůči povětrnostním vlivům a mechanickému poškození.

  • DISTRIBUCE

    V rámci testování se s našimi terči můžete setkat na různých lukostřeleckých akcích po celé ČR.

Testování terčů

V případě zájmu o spolupráci v rámci testovacího programu nás prosím kontaktujte. 

Naše terče prochází nekompromisním zátěžovým testováním, zaměřeným na odolnost jak vůči povětrnostním vlivům, tak i vůči zásahům od tradičních luků přes kladkové až po kuše. Na našich testovacích prostorách stojí tyto terče pod širým nebem 24 hod. denně a jsou vystaveny neustálé střelbě. S terči se můžete setkávat v rámci testování a propagace na závodech 3D po celé ČR.